ПЕРЕВАГИ

ЯКІСТЬ

Використовуємо якісний матеріал, що гарантує міцність готової продукції. Сортамент відповідає ГОСТу і має сертифікати якості.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Наш плюс - швидкість роботи. Швидко оформляємо замовлення, відвантажуємо його і доставляємо вам. Доставка здійснюється по всій Україні.

ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ

Наша металлобаза співпрацює безпосередньо з заводами-виробниками, що дозволяє нам не накручувати вартість.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Арматура, балки, куточки, швелер, труби та багато іншого - все це ви можете знайти і замовити на нашому сайті всього в пару кліків.

ОПТ І РОЗДРІБ

Пропонуємо продаж виробів різних обсягів, що є вигідним для виробничих, а також для особистих потреб.

НАЯВНІСТЬ

Всі товари, представлені на сайті, завжди знаходяться у нас в наявності. Чи можемо легко надати навіть найбільший замовлення.

ВІДГУКИ

MetalMarket – найкраща металлобаза в Києві, яка, однозначно, стане вашим ідеальним партнером. За час існування компанії, ми встигли зарекомендувати себе як надійного дилера, завдяки чому постійно розширюємо свою базу замовників. Наша прокатка застосовується в будівництві, машинобудуванні, меблевій справі і т.д.

Де купити метал оптом в Києві на Лівому березі?

Пропонуємо придбати чорний, нержавіючий і інший металопрокат в компанії «MetalMarket». У нас можна купити оптом і в роздріб різні вироби прокату, наприклад:
  • Холоднокатані і гарячекатані сталеві листи і смуги;
  • Арматуру;
  • Труби (в тому числі водогазопровідні) різного діаметру;
  • Сталеві прути і квадрати, катанки;
  • Балки, швелери, профілі, дріт, сітку і ін.
При необхідності, можемо здійснити порізку продукції на потрібні розміри.

Чому варто працювати з нами

Купівля металопрокату є складним завданням, так як необхідно врахувати багато важливих нюансів, серед яких знання відмінностей марок сталі, наявності / відсутності додаткової обробки виробів, особливостей вибору сортаменту , його призначення і т.д. Наша металлобаза позбавить вас від усіх цих складнощів, максимально спростивши вибір продукції.

Дізнатися ціни ви можете, переглянувши прайс металобази на нашому сайті. Для уточнення вартості конкретно вашого замовлення, зверніться за консультацією до наших фахівців. Для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок.